X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gülben Ergen: “Kadınını Üzen Ben Müslümanım Demesin”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gülben Ergen: “Kadınını Üzen Ben Müslümanım Demesin”

  • Giriş Tarihi: 8.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:55
ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE DERNEĞİ KURUCU BAŞKANI VE SANATÇI GÜLBEN ERGEN, DERNEĞİNİN YARDIM KAMPANYASI ETKİNLİĞİ SEBEBİYLE KAYSERİ’DE FORUM KAYSERİ ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE HAYRANLARIYLA BULUŞTU.
Gülben Ergen: “Kadınını Üzen Ben Müslümanım Demesin”

Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin ’de düzenlediği, yardım kampanyası etkinliğine katılan sanatçı Gülben Ergen, “Kadınını üzen ve ağlatan hiçbir erkeğin ben Müslümanım demesine imkan ve ihtimal yok” dedi.
Çocuklar Gülsün Diye Derneği Kurucu Başkanı ve Sanatçı Gülben Ergen, derneğinin yardım kampanyası etkinliği sebebiyle Kayseri’de Forum Kayseri Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla buluştu. Sevenlerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Ergen, hayranlarını selamladıktan sonra, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Kadına şiddet konusuna da değinen Ünlü Sanatçı, “Kadınını üzen ve ağlatan hiç bir erkeğin ben Müslümanım demesine imkan ve ihtimal yok. Çünkü kalp kırmak, Kabe’yi yıkmak ile eş anlamlıdır. Hiç bir kadının kalbi kırılmamalıdır. Kadınlar ağlamamalıdır. Yuvayı yapan, eşine bakan, çocuğunu yediren, evin maddi ve manevi bütün bütçesini idare eden kadınlar hor görülmemelidir. Özgecan için hala yas tutuyoruz. Bu duyduğumuz bir olay. Daha duymadığımız ne tecavüzler ne ölümler var. Ülkemizde de var. Dünyada da mevcut. Bunlara ’dur’ demek için erkek çocuklarını paşalar gibi büyütmeyeceğiz hanımlar, sevmeyi bilerek büyüteceğiz” dedi.