X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kocasinan’da Yollar Açık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kocasinan’da Yollar Açık

  • Giriş Tarihi: 22.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 17:31
KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR, DÜN AKŞAM SAATLERİNDE BAŞLAYAN YOĞUN KAR YAĞIŞIYLA BİRLİKTE BAŞLATTIKLARI ÇALIŞMALAR SONUCUNDA KOCASİNAN YOLLARINI ULAŞIMA AÇIK HALE GETİRDİKLERİNİ SÖYLEDİ.
Kocasinan’da Yollar Açık

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, dün akşam saatlerinde başlayan yoğun kar yağışıyla birlikte başlattıkları çalışmalar sonucunda Kocasinan yollarını ulaşıma açık hale getirdiklerini söyledi.
Kar yağışıyla birlikte karla mücadele ekiplerinin çalışmalara başladığını vurgulayan Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, “ Hem şehir merkezinde, hem de Erkilet üstündeki mahallelerimizde kar yağışına karşı ekiplerimiz hemen kar temizleme çalışmalarına başladı. Kocasinan’da ulaşıma kapalı yolumuz yok. Kocasinan’ın yolları açık” dedi.
Meteorolojik ihbarları da takip ettiklerini hatırlatan Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, havaya, suya ve toprağa düşen cemrelerin de etkisiyle herhangi bir buzlanma ve donma görülmediği için çalışmaların daha pratik olduğunu belirterek; “Ancak, araç sürücüleri de her şeye rağmen; kar tedbirlerini almalı, araç kullanırken dikkatli, tedbirli olmalıdır.” uyarısıyla sözlerini tamamladı.