X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ünsal’dan MÜSİAD’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ünsal’dan MÜSİAD’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAY BÜLENT ÜNSAL, MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ (MÜSİAD) KAYSERİ ŞUBE BAŞKANI NEDİM OLGUNHARPUTLU'YU ZİYARET ETTİ.
Ünsal’dan MÜSİAD’a Ziyaret

AK Parti Milletvekili Aday Aday Bülent Ünsal, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu’yu ziyaret etti.
Ziyarette konuşan AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı Bülent Ünsal, "İnsanlara ulaşılabilir olmak gerekiyor. Kişilerin rahatlıkla ulaşabileceği, samimi duygularla sorunlarına çözüm bulacağı isimlerin mecliste olması gerekiyor. Bizde çocukluktan beri esnaf bir babanın evladıyız. Çocukluğumuzda esnaf olarak büyüdük. Daha sonra okuduk, eczacı olduk. Sonra İktisat Fakültesini bitirdik. Herzaman toplumla iç içe olduk. 25. Dönem Milletvekili aday adayı olduk" dedi.
Ünsal ayrıca, "Yıllardır birikimimiz var. Kayseri’nin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Sizleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil etmek için aday olduk. Türkiye bizim herşeyimiz, çocuklarımızın geleceği. Güçlü bir lider var. Türkiye’de çok büyük atılımlar yapıldı. Bu güzel atılımların bir ucundan tutup hedefe varacağız. İnşallah Türkiye geleceğe açık bir ülke. Sizlerden gelecek destek de çok önemli. Bu açıdan sizlerin desteklerini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ise, milletvekili aday adaylığı sürecinde Ünsal’a başarılar diledi.