X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER ESDER Kayseri Şubesi CHP İl Başkanlığı’nı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ESDER Şubesi CHP İl Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
ESNAF VE SANATKARLAR DERNEĞİ (ESDER) KAYSERİ ŞUBESİ BAŞKANI KEMAL ERÇALIK VE YÖNETİMİ, CHP KAYSERİ İL BAŞKANI MUSTAFA AYAN'I İL BAŞKANLIĞINDA ZİYARET ETTİ.
ESDER Kayseri Şubesi CHP İl Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

Esnaf Ve Sanatkarlar Derneği (ESDER) Şubesi Başkanı Kemal Erçalık ve yönetimi, CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Ayan’ı il başkanlığında ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarete, Chp Kayseri Milletvekili A.Adayı Aşkın Genç’te katıldı.
Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Başkanı Kema Erçalık, 7 Haziran Genel Seçimlerinde CHP’ye başarılar diliyerek, seçimin ülke için hayırlar getirmesini diledi. CHP Kayseri Milletvekili A.Adayı Aşkın Genç ile ilgili de kısa bir açıklama yapan Erçalık, ’’ Aşkın arkadaşımız gerçekten başarılı bir siyasetçi. Kendisi genç ve dinamik bir insan. Kendisine de bu süreçte başarılar diliyorum.’’ dedi.
Öte yandan CHP Kayseri İl Başkanı Mustafa Ayan’da ziyaretten büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek konuşmasına şöyle devam etti:
’’Esnaflarımız bizim için çok önemlidir. Bugün Kemal Bey ve yönetiminin nezaket ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduk. Esnaflarımızın devamlı olarak yanındayız. Ama şuanda baktığımız zaman esnaf kan ağlıyor. Bu durumun bir an evvel değişmesi lazım.’’ şeklinde konuştu.