X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Mehmet Özhaseki Felahiye İlçesinde Halka Seslendi:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Mehmet Özhaseki Felahiye İlçesinde Halka Seslendi:

  • Giriş Tarihi: 29.3.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI VE AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET ÖZHASEKİ, FELAHİYE İLÇESİNDE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NCE GERÇEKLEŞTİRİLEN TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI. YAPTIĞI KONUŞMADA SİYASETİN SEÇİLDİKTEN SONRA KAYBOLANLARIN İŞİ OLMADIĞ
Mehmet Özhaseki Felahiye İlçesinde Halka Seslendi:

Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Özhaseki, Felahiye ilçesinde Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen temel atma törenine katıldı. Yaptığı konuşmada siyasetin seçildikten sonra kaybolanların işi olmadığını belirten Özhaseki, her zaman halkla birlikte olduklarını ve halka hizmeti hakka hizmet görerek çalıştıklarını söyledi.
Büyükşehir Belediyesi tarafından Felahiye’de düzenlenen törenle Kadın ve Gençlik Merkezi, Meydan Yenileme ve Mesire Alanı Projesi, Felahiye Merkez, Kayapınar ve Büyüktoraman’a Mini Futbol Sahası ve Kapalı Pazaryerleri Projelerinin temeli atıldı. Toplu temel atma törenine Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları, bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Felahiyeliler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Mehmet Özhaseki, bu ilgiye aynı sıcaklıkla cevap verdi ve halkla sohbet etti. Çocuklara da büyük sevgi gösteren Mehmet Özhaseki, onlarla birlikte fotoğraf çektirdi.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende bir konuşma yapan Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun Büyükşehir Belediyesi’nin Felahiye’ye yaptığı ve yapacağı hizmetleri anlatarak Mehmet Özhaseki ve Mustafa Çelik’e teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de Mehmet Özhaseki’nin başkanlığı döneminde tüm ilçelere olduğu gibi Felahiye’ye de defalarca giderek sorunları tespit ettiğini ve gerekli hizmetlerin projelerini tamamladığını söyledi.
Felahiye Belediye Başkanı Coşkun’un her iki Başkan’a çiçek takdiminin ardından bir konuşma yapan Mehmet Özhaseki, siyasetin uzun soluklu bir iş olduğunu belirterek “Siyaset sadece seçim zamanı geldikten sonra kaybolanların işi değildir” dedi. Hizmet etmenin hedeflenmesi halinde siyasetin bir değeri olabileceğini dile getiren Özhaseki, insana hizmeti hakka hizmet gibi yapmak gerektiğini söyledi. Felahiye’ye son bir yıl içinde yedi kez geldiğini ve bu ziyaretlerinde ilçenin sorunlarını tespit ederek planlamalar yaptıklarını ifade eden Mehmet Özhaseki, “Felahiye ilçesinin bütçesi 120 bin TL. Belediye başkanımızla konuştum. Bu paradan maaşları ve cari giderleri çıkarırsanız ne kadarı yatırıma kalıyor dedim. 50 bin TL’si yatırıma kalıyor. Bu da yılda 600 bin TL eder. Büyükşehir Belediyesi şimdi temeli atılan işler ve önümüzdeki ay temeli atılacak işler için 40 milyon TL harcayacak. Felahiye’nin bu yatırımı yapabilmesi için 70 yıl gerekirdi. Seçim öncesi de söylediğim gibi beraberlikte rahmet var, bereket var” diye konuştu.
Felahiye’ye yapılan tesislerin hayırlı olmasını temenni eden Özhaseki, sözlerinin sonunda “Seçimlere iktidar olarak girenlerin iyi işler yapmışlarsa alnı açıktır. Yapamamışlarsa boyunları büküktür. Allah’a şükür biz alnımız açık, başımız dik geziyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından Felahiye’ye yapılacak olan hizmetlerin toplu olarak temeli atıldı.