X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milli İttifak’ın Milletvekili Adaylarından Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milli İttifak’ın Milletvekili Adaylarından Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 09:33
SAADET PARTİSİ (SP) VE BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP) İTTİFAKININ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KAYSERİ GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ.
Milli İttifak’ın Milletvekili Adaylarından Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi’nin (BBP) Milli İttifakının milletvekili adayları Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Kayseri Gazeteciler Cemiyetine yapılan ziyarete SP-BBP ittifakının milletvekili adayları Duran Soyuğur, Mehmet Aydın, Mükremin Çuhadar, Aysel Büyükbaş ve İsmail Çelebi katıldı. Yapılan ziyarette konuşan milletvekili adayı Duran Soyuğur, "7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin çalışmaları başladı. Bizde bununla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Bu milletin adil bir yönetime ihtiyacı var. İktidar 13 yıldır ülkenin yüzde 50’sine hükmediyor diye diğer yüzde 50’yi dışladılar. Milli ittifak sadece parlamentoya girmek için değil, ülkeyi yönetmeye talip. Biz gücümüzün yettiği kadar çaba sarf edeceğiz" diye konuştu.
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise, "Tabi ki bizlere düşen sükunetin teminidir. Gazeteciler olarak her partiye eşit mesafede davranmamız gerekir. İnşallah üzerimize düşen görevleri yapacağız. Çıktığınız bu yolda sizlere de başarılar diliyorum" dedi.