X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kayseri’de, İşitme Engelliler, Özel Sporcular Ve Bedensel Engelliler Gençler Türkiye Şampiyonası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de, İşitme Engelliler, Özel Sporcular Ve Bedensel Engelliler Gençler Türkiye Şampiyonası

  • Giriş Tarihi: 29.5.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 29.5.2015 23:31
  • Haberler
  • Kayseri Haberleri
  • Kayseri’de, İşitme Engelliler, Özel Sporcular Ve Bedensel Engelliler Gençler Türkiye Şampiyonası
OKULLAR ARASI İŞİTME ENGELLİLER, ÖZEL SPORCULAR VE BEDENSEL ENGELLİLER GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KAYSERİ’NİN EV SAHİPLİĞİNDE YAPILIYOR.
Kayseri’de, İşitme Engelliler, Özel Sporcular Ve Bedensel Engelliler Gençler Türkiye Şampiyonası

Okullar arası İşitme Engelliler, Özel Sporcular ve Bedensel Engelliler Gençler Türkiye Şampiyonası ’nin ev sahipliğinde yapılıyor.
Gençlik Hizmetler ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm pistinde gerçekleştirilen açılış seremonisi ve konuşmaların ardından Engelliler Türkiye Şampiyonası, ilk gününde işitme engellilerde atletizm, basketbol, futbol ve voleybol branşlarında düzenlenen müsabakalarla başladı.
24 ilden yaklaşık 800 sporcunun katıldığı şampiyonaya ev sahipliği yapan Kayseri’de sportmence geçen müsabakalarda sporun engel tanımadığı bir kez daha kanıtlanmış oldu.
31 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek olan Engelliler Türkiye Şampiyonası Özel Sporcularda Atletizm, Masa Tenisi ve Yüzme branşlarında, Bedensel Engellilerde Yüzme branşında, İşitme Engellilerde de Atletizm, Basketbol, Masa Tenisi ve Voleybol branşlarında düzenlenecek müsabakalar ile sona erecek.