X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Develililer Derneği Yeni Yönetiminden Başkan Memduh Büyükkılıç’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Develililer Derneği Yeni Yönetiminden Başkan Memduh Büyükkılıç’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 16:18
KAYSERİ DEVELİLİLER EĞİTİM, KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI DR. AHMET ÖZYALÇIN İLE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ HALİL YÜCEL, TAYFUR YURTSEVEN, İSMAİL ARSLAN, YAŞAR TEKDEMİR, AHMET KOZAN VE ALİ ÖZKAN, MELİKGAZİ BELEDİYESİ BAŞKANI DR. MEMDUH
Develililer Derneği Yeni Yönetiminden Başkan Memduh Büyükkılıç’a Ziyaret

Develililer Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Dr. Ahmet Özyalçın ile yönetim kurulu üyeleri Halil Yücel, Tayfur Yurtseven, İsmail Arslan, Yaşar Tekdemir, Ahmet Kozan ve Ali Özkan, Melikgazi Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Develililer Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 6.olağan genel kurulunun Haziran ayında yapıldığını ve yeni oluşan yönetim kurulu üyeleri ile birlikte tanışma ziyaretinde bulunduklarını belirten Başkan Dr. Ahmet Özyalçın, “Develi’nin Kayseri’nin en büyük ilçesi olduğunu, Kayseri’de ikamet eden ve çalışan çok sayıda hemşerileri olduğunu belirterek, derneklerinin üyeleri arasında birlik ve dayanışmayı arttırabilmek için çeşitli faaliyetler gerçekleştirdiğini” kaydetti.
Yeni dönemde yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Özyalçın, özellikle gençlere yönelik projeler geliştirmek istediklerini ve bu konuda yönetim olarak karar aldıklarını belirtti.
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç derneğin ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade ettikten sonra belediye olarak tüm sivil toplum kuruluşlarını ayrım gözetmeden desteklediklerini, oda, dernek ve vakıfların yapmak istedikleri birçok çalışmada dayanışma içinde olduklarını belirtmiş ve dernek çalışmalarında birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekti.