X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bocce’de Büyük Başarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bocce’de Büyük Başarı

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:19
SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLE BİRLİKTE ORGANİZE EDİLEN 2014 – 2015 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI GENÇLER, YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER KIZ – ERKEK BOCCE GRUP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI.
Bocce’de Büyük Başarı

Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılı Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Bocce Grup Müsabakaları tamamlandı.
Adıyaman Eğri Çayı Bocce oyun alanında büyük bir heyecanla 4 gün süren Bocce grup müsabakalarına 19 farklı ilden bay ve bayan olmak üzere 102 takım, toplam 612 sporcu, antrenör ve idareci katıldı.
li sporcuları büyük bir başarıya imza atarak Küçük Kızlarda Şehit Sakıp Ortaokulu, Küçük Erkeklerde Süleyman Demirel Ortaokulu ve Genç Kızlarda Anadolu Lisesi grup birincisi çıkarak 17-22 Nisan tarihleri arasında Mersin’de düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına katılmayı hak kazandılar.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı, Bocce sporundaki başarıdan dolayı Türkiye şampiyonasına katılmayı hak eden sporcuları ve antrenörünü tebrik ederek,Mersin’de yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında başarılar diledi.