X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kilisli Öğrenciler Dubai’ye Gidiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

li Öğrenciler Dubai’ye Gidiyor

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 17:54
KİLİS VALİSİ SÜLEYMAN TAPSIZ, VALİLİĞİMİZ ORGANİZASYONUNDA, 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA TÜRKİYE’NİN DUBAİ BAŞKONSOLOSLUĞUNUN DAVETLİSİ OLARAK, DUBAİ’YE GİDECEK ÖĞRENCİLERİ KABUL ETTİ.
Kilisli Öğrenciler Dubai’ye Gidiyor

Valisi Süleyman Tapsız, Valiliğin organizasyonuyla, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Türkiye’nin Dubai Başkonsolosluğunun davetlisi olarak, Dubai’ye gidecek öğrencileri kabul etti.
Türkiye okullararası yıldızlar kategorisi folklor yarışmasında il birincisi, bölge birincisi ve Türkiye üçüncüsü olan Kilis Atatürk Ortaokulu’ndan 10 öğrenci folklor gösterileri yapmak, Kilis’in tarihi ve kültürel özelliklerini tanıtmak ve Dubai’nin çeşitli yerlerini görüp tanımak üzere, 4 günlük bir ziyaret gerçekleştirecekler. Vali Tapsız, öğrencilerimizin Dubai’de Türk aileler tarafından misafir edileceklerini, bu ziyaretin öğrencilerimizin farklı yer ve kültürleri tanımaları için önemli bir fırsat olacağını belirterek, “Öğrencilerimiz hem farklı coğrafyaları tanıyacak, hem de ilimizi farklı bir ülkede tanıtmış olacaklar ve öğrencilerimizin tüm masrafları da ilgili kurumlar tarafından karşılanacak” dedi.
Vali Tapsız, çocuklara çeşitli tavsiyelerde bulunarak güzel bir yolculuk ve ziyaret gerçekleştirmeleri temennisinde bulundu.