X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Polis Köpeklerinin Gösterisi Nefes Kesti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Polis Köpeklerinin Gösterisi Nefes Kesti

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 01:07
KIRIKKALE’DE POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 170. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ’NİN KÖPEK VE KÖPEKLİ MÜDAHALE GÖSTERİLERİ VATANDAŞLAR VE ÖĞRENCİLER TARAFINDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ.
Polis Köpeklerinin Gösterisi Nefes Kesti

’de Polis Teşkilatının Kuruluşunun 170. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Köpek Eğitim Merkezi’nin köpek ve köpekli müdahale gösterileri vatandaşlar ve öğrenciler tarafında büyük ilgi gördü.
Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan eğitim alanında gösteride bulunan görevliler nezaretindeki köpekler tarafından muhtemel kaçakçılık ve uyuşturucu, kapkaç olayları, soygun ve rehin alma, rehine kurtarma, izinsiz yürüyüşler gibi konulara dair gösterilerde bulunuldu. Gösteride köpeklerin kapkaç olayın karışan bir zanlının yakalanması ve toplumsal olaylara müdahaledeki etkin rol oynamaları izleyenler tarafından takdirle karşılandı. Kırıkkale Cumhuriyet meydanında düzenlenen etkinliğe, Kırıkkale Valisi Ali Kolat, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, İL Jandarma Alay Komutanı Albay Harun Karabulut ve emniyet mensuplarının yanı sıra çok sayıda kişi katıldı.