X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bahşılı Belediyesi’nde Bıçaklı Saldırı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bahşılı Belediyesi’nde Bıçaklı Saldırı

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 19:58 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 21:52
KIRIKKALE’NİN BAHŞILI İLÇESİNDE İŞ İSTEMEK İÇİN BELEDİYEYE GELEN VE 3 BELEDİYE PERSONELİNE BIÇAKLA SALDIRAN 2 ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI. YARALANAN PERSONELLER KIRIKKALE YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİNE KALDIRILARAK TEDAVİ ALTINA ALINDI.
Bahşılı Belediyesi’nde Bıçaklı Saldırı

’nin Bahşılı ilçesinde iş istemek için belediyeye gelen ve 3 belediye personeline bıçakla saldıran 2 şahıs gözaltına alındı.
İddiaya göre, N.B. ve H.B. adlı şahıslar Bahşılı Belediyesine gelerek Başkan İbrahim Uyar’la görüştü ve iş istedi. Başkan Uyar da işçi alımı olmadığını ve kendilerini işe alamayacaklarını bildirdi. Bunun üzerine görevliler tarafından odadan dışarı çıkartılan şahıslar sekreterlikte görevlilerle tartışmaya başladı. Büyüyen tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle birlikte Başkan Uyar’ın şoförü Mustafa Güler ve belediye personeli Kamil Özbek darp edildi. Belediye personeli Şahin Karayel de bıçakla elinden yaralandı. Yaralanan personeller Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Belediyedeki bazı bilgisayarlara da zarar veren şahıslar polis ekiplerince gözaltına alındı.