X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yakılmış Cesetle İlgili Jandarma Delilleri Topluyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yakılmış Cesetle İlgili Jandarma Delilleri Topluyor

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
KIRŞEHİR'DE KAYIP OLARAK ARANIRKEN, YAKILMIŞ VE PARÇALANMIŞ HALDE BULUNAN GENCİN CESEDİNİN BULUNDUĞU ALANDA JANDARMA EKİPLERİ DELİL TOPLUYOR.
Yakılmış Cesetle İlgili Jandarma Delilleri Topluyor

’de kayıp olarak aranırken, yakılmış ve parçalanmış halde bulunan gencin cesedinin bulunduğu alanda jandarma ekipleri delil topluyor.
Kırşehir’de kayıp olarak aranırken cesedi bulunan gencin cinayetiyle ilgili jandarma, 3 torba delili adliyeye getirdi. Kırşehir Jandarma Komutanlığı Olay yeri İnceleme Şubesi ekipleri, olay yerinde 4 gün gece gündüz yaptıkları çalışma sonucunda 3 torba delil topladı.
Sabah saatlerinde Kırşehir Adliyesi´ne gelen ekipler, delilleri Cumhuriyet Savcılığına teslim etti. Annesinin vefatının ardından babası tekrar evlendiği için teyzesinin yanında yaşadığı belirtilen D.Ö.’nün yakınları, 11 Şubat’ta kayıp bildiriminde bulunmuştu. D.Ö.´nün kısmen parçalanmış ve yakılmış olarak bulunan cesedini teşhis eden babası O.Ö., otomobilinde şüpheli bulgulara rastlanması üzerine jandarma tarafından gözaltına alınarak ’makul şüphe’ olmaması nedeniyle Cumhuriyet Savcılığı tarafından serbest bırakılmıştı.