X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kırşehir Belediyesi Mezarlıklarda İlaçlama Ve Temizlik Çalışması Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belediyesi Mezarlıklarda İlaçlama Ve Temizlik Çalışması Yaptı

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 09:31
FOTOĞRAF ALTI: KIRŞEHİR BELEDİYESİ PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN, BAHAR AYLARININ GELMESİ İLE BİRLİKTE MEZARLIKLARDA İLAÇLAMA VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINA BAŞLADI.(İLAÇLAMA)
Kırşehir Belediyesi Mezarlıklarda İlaçlama Ve Temizlik Çalışması Yaptı

Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bahar aylarının gelmesi ile birlikte mezarlıklarda ilaçlama ve temizlik çalışmalarına başladı.
Kırşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından, zararlı otlarla mücadele için Kırşehir genelinde mezarlıklarda temizlik çalışmaları başlatıldı. Başlatılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Bilindiği gibi mezarlarımıza sürekli ziyaretçiler gelmektedir. Özellikle bahar ve yaz aylarında mezarlıklar arasında yetişen zararlı otlar çevre kirliliğine neden olduğu gibi mezarlıklarda yangın çıkması, haşerelerin çoğalmasına neden olmaktadır. Bu olumsuzlukları önlemek, mezarlıklarımızın temiz bir ortamda kalmasını sağlamak ve halkımızın mezarlıklarda ziyaretlerini rahat bir ortamda yapmalarını sağlamak için böyle bir çalışmayı yapıyoruz. Ölülerimize hürmetten mezarlıklarımıza ayrı bir önem veriyoruz” dedi.