X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Büyükşehir, Marina’da Bulunan Kafeyi İhale İle Kiralayacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Büyükşehir, Marina’da Bulunan Kafeyi İhale İle Kiralayacak

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 16:18
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MARİNA SAHİLİNDE BULUNAN KAFETERYA İÇİN 26 ŞUBAT PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 14.30’DA SEKAPARK OTEL’DE KİRALAMA İHALESİ DÜZENLEYECEK.
Büyükşehir, Marina’da Bulunan Kafeyi İhale İle Kiralayacak

Büyükşehir Belediyesi, Marina sahilinde bulunan kafeterya için 26 Şubat Perşembe günü Saat 14.30’da Sekapark Otel’de kiralama ihalesi düzenleyecek.
Kullanım hakkı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Sekapark A.Ş.’ye ait Antik Pub olarak bilinen Marina Sahili Kafeterya ve Çay Bahçesi kiralama ihalesi 26 Şubat Perşembe günü Saat 14.30’da Sekapark Otel’de yapılacak. 10 yıl süreliğine kiraya verilecek işletme, kapalı teklif ve açık arttırma usulü ile yapılacak ihale ile kiraya verilecek.
Muhammen bedeli KDV hariç 13 bin TL olarak belirlenen kiralama ihalesinin geçici teminat tutarı ise 46 bin 800 TL. İhaleye katılacak isteklilerin teklif mektuplarını ihale tarih ve saatine kadar şirketin satın alma ve idari işler servisine teslim etmeleri isteniyor. İhaleye katılacak isteklilerin, 150 TL karşılığında temin edebileceği şartname ve ekleri, Seka Park A.Ş.’nin Seka Park Otel yanında bulunan ofisinden temin edilebilecekler.