X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Köşker, Gesmek’in Usta Ellerini Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Köşker, Gesmek’in Usta Ellerini Ağırladı

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
GEBZE BELEDİYE BAŞKANI ADNAN KÖŞKER, BELEDİYE’NİN GÜZEL SANATLAR VE MESLEK EDİNDİRME KURSLARI (GESMEK)’İN USTA ELLERİ VE EĞİTİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.
Köşker, Gesmek’in Usta Ellerini Ağırladı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Belediye’nin Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları (GESMEK)’in usta elleri ve eğiticileriyle bir araya geldi.
Kent meydanında bulunan meclis salonunda kültür ve sosyal işler müdürlüğü idari personeli ve GESMEK idarecileri ve usta eğiticilerini düzenlenen toplantıda ağırlayan Başkan Köşker, özverili çalışmalarından ötürü kendilerini tebrik etti. GESMEK’in her dönem bir kat daha büyüyen ve bünyesine yeni mensupları katan büyük hünerli bir aile olduğunu vurgulayan Başkan Köşker, “7’den 70’e tüm kesimlere hitap eden kurslarıyla hemşerilerimizin yeteneklerine yetenek katan, meslek sahibi yapan GESMEK’in siz değerli hocalarını katkılarından ötürü bir kez daha tebrik ederim. Sizlerin katkısı ve özverili çalışmalarıyla GESMEK artık bir marka haline geldi. GESMEK’e gelen Gebzeli hemşerilerimiz hem meslek sahibi oluyor hem de hünerlerine hüner katıyor” dedi.
GESMEK hocalarıyla sohbet havasında geçen toplantıda Başkan Köşker, GESMEK çatısı altında devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Köşker, GESMEK’te çalışan kadın usta eğiticilerin de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik etti.