X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kahveye Gitmek Yerine Gesmek’ten Bilgisayar Öğreniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kahveye Gitmek Yerine Gesmek’ten Bilgisayar Öğreniyor

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
57 YAŞINDAKİ EMEKLİ CEMAL ERKAN, BOŞ ZAMANLARINI KAHVEHANEDE GEÇİRMEK YERİNE GEBZE BELEDİYESİ GESMEK KURSLARINA GELEREK DEĞERLENDİRİYOR.
Kahveye Gitmek Yerine Gesmek’ten Bilgisayar Öğreniyor

57 yaşındaki emekli Cemal Erkan, boş zamanlarını kahvehanede geçirmek yerine Gebze Belediyesi GESMEK kurslarına gelerek değerlendiriyor.
Gebze Belediyesi’nin eğitim hizmeti Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları GESMEK, 7’den 70’e Gebzelileri meslek sahibi yapıyor. 57 yaşındaki emekli Cemal Erkan, boş zamanını GESMEK’te bilgisayar öğrenerek değerlendiriyor. Kahvehaneye gitmek yerine boş zamanını eğitime ve yeni şeyler öğrenmeye ayırdığını dile getiren Cemal Erkan, “GESMEK ailesine 3 yıl önce dahil oldum. 3 seneden beri kurslara devam ediyorum. Emekli olduktan sonra kurslara başladım. GESMEK kursları benim için bir kazanım. Kahvede zaman öldürmek yerine sosyal bir ortamda yeni şeyler öğrenmek benim için önemli bir katkı. GESMEK kurslarında ürünlerimizi, satış merkezinde satabildik. Masraflarımızı çıkartabiliyoruz. Belediye başkanımıza bize böyle bir fırsatı bizlere sunduğu için çok teşekkür ediyorum” dedi.