X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Derbent’te Dekoratif Duvar Çalışmaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Derbent’te Dekoratif Duvar Çalışmaları

  • Giriş Tarihi: 19.3.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 17:26
KARTEPE BELEDİYESİ KENT ESTETİĞİNE ÖNEM VEREN DÜZENLEMELERİN BİR AYAĞINI DA DERBENT’TE DEKORATİF TAŞ DUVAR ÇALIŞMASI ŞEKLİNDE GERÇEKLEŞTİRİYOR.
Derbent’te Dekoratif Duvar Çalışmaları

Kartepe Belediyesi kent estetiğine önem veren düzenlemelerin bir ayağını da Derbent’te dekoratif taş duvar çalışması şeklinde gerçekleştiriyor.
Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Derbent Mahallesi Kuzguncuk Caddesi üzerinde geçtiğimiz hafta kaldırım çalışması yaptı. Cadde üzerinde yayaların daha güvenli şekilde ulaşımını sağlamak adına kaldırım çalışmasında ekipler 50 metrelik güzergahta 1 buçuk metre eninde yaya kaldırımı bölge halkının kullanımına sundu. Ekipler kaldırım çalışması sırasında zarar gören duvarları da dekoratif duvarlarla yeniledi. Ana arter güzergahtaki çalışmaların ardından ekipler Derbent İstasyon Mezarlığı’nda da ekonomik ömrünü tamamlayan duvarı modernize çalışması başlattı. Kabristan çevre düzenlemeleri kapsamında Kartepe Belediyesi İstasyon Mezarlığı’nda dış duvarlar dekoratif duvarla çevreleniyor.
Mezarlık çevresini estetik bir görüntüye büründürecek düzenleme ile ilgili çalışmada ekipler 170 metre uzunluğunda 1 buçuk metre yüksekliğindeki güzergahı dekoratif ve estetik olarak şık bir görsellik sağlayacak.