X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Baran, Yağmurderelileri Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Baran, Yağmurderelileri Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
KÖRFEZ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL BARAN, GÜMÜŞHANE YAĞMURDERELİLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ.
Başkan Baran, Yağmurderelileri Ziyaret Etti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Gümüşhane Yağmurdereliler Derneği’ni ziyaret etti.
Belediye Başkanı İsmail Baran, dernek ziyaretleri çerçevesinde Esentepe mahallesinde bulunan Gümüşhane Yağmurdereliler Derneği’ni ziyaret etti. Baran’a gerçekleşen ziyarette belediye meclis üyeleri, AK Parti Körfez İlçe teşkilatı yöneticileri ve birim müdürleri eşlik etti. Ziyarette dernek yöneticilerine, gönül birliği ile sağlam köprüler kurduklarını ifade eden Baran, Yağmurdereliler’in istek ve taleplerini dinledi.
Hemşeri derneklerinin Körfez’e olan faydasını dile getiren Başkan Baran, “Hemşeri derneklerimizin düzenlemiş olduğu bu programlar bizleri bir araya getiriyor, kaynaştırıyor. Körfez’de yaşıyor, Körfez’i seviyor ve Körfez’e hizmet ediyoruz. Körfez için gerçekleştirdiğimiz belediye hizmetlerinde ve projelerinde sivil toplum kuruluşlarımızın fikirlerini almak, Körfez’i bir adım daha ileri taşıyabilmek için neler yapılabilir ve Belediye Başkanı olarak biz ve belediyemizden bir talepleri varsa onları dinlemek adına ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.
Dernek Başkanı Suat Artun ise Başkan Baran’ın kendilerini ziyaret ettiği için teşekkür ederek, “Yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızı başkanımızla istişare yaparak gerçekleştiriyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizde daha birçok başarılı çalışmalar yapacağız” dedi.