X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kartepe’de Alt Geçitler Bakıma Alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kartepe’de Alt Geçitler Bakıma Alındı

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
KARTEPE BELEDİYESİ İLÇEDEKİ TÜM ALT GEÇİTLERİ KENT ESTETİĞİNE UYGUN HALE GETİRMEK İÇİN BAKIM VE REVİZYON ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI.
Kartepe’de Alt Geçitler Bakıma Alındı

Kartepe Belediyesi ilçedeki tüm alt geçitleri kent estetiğine uygun hale getirmek için bakım ve revizyon çalışmalarını başlattı.
Kartepe Belediyesi ekipleri ilçedeki tüm altgeçitlerde bakım ve revizyon çalışması yapıyor. Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü’nün kent estetiğine yönelik çalışmalarına destek veren Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı peyzaj ekipleri de özellikle transit geçişin yaşandığı karayolu ve demiryolu güzergahındaki alt geçitleri bakıma aldı.
Bakım çalışması kapsamında alt geçitlerde, yağışlı ve güneşli havaların etkisi ile uzayan ve görüntü kirliliği oluşturan yabani ot ve sarmaşıklardan temizleniyor. D-100 karayolu üzerindeki 13 olmak üzere ilçe genelinde 21 alt geçidin üzerinde yürütülen alt geçit bakım çalışmasında 4 kişilik peyzaj ekibi görev yapıyor.
Kent estetiğine uygun kamusal alanları vatandaşların kullanımına sunma hedefinde olan Kartepe Belediyesi’nde müdürlüklerin ortak çalışmaları halka hizmet olarak yansımaya devam ediyor.