X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kartepe Piknik Alanları Temizleniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kartepe Piknik Alanları Temizleniyor

  • Giriş Tarihi: 4.4.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
KARTEPE BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, BAHARIN GELMESİ İLE BİRLİKTE PİKNİK ALANLARINDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI BAŞLATTILAR.
Kartepe Piknik Alanları Temizleniyor

Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, baharın gelmesi ile birlikte piknik alanlarında temizlik çalışmaları başlattılar.
Kartepe Belediyesi ekipleri, bakım ve temizlik çalışmalarını piknik ve mesire alanlarında yoğunlaştırdı. 7 kişilik mıntıka ekibi, baharın gelmesiyle vatandaşların piknik alanlarını kullanmaya başlayacaklarını göz önünde bulundurarak temizlik çalışmalarını Ketence Baraj çevresinden başlattı.
“Sağlıklı Yaşam İçin Temiz Bir Çevre” sloganı ile çalışmalarına hız verdiklerini belirten Temizlik İşleri Müdürü Sinan Şahin, “Turizm cenneti olan ilçemizde doğası ile herkesi büyüleyerek içine çeken piknik alanlarımız ve mesire alanlarımızın bakım ve temizlik çalışmaları için ekiplerimizi seferber ettik. Çevreyi temizlemek kirletmemekten geçer düşüncesinden hareketle bahar aylarıyla birlikte piknik ve mesire alanlarına yönelik çalışmalarımıza destek amacıyla vatandaşlarımızdan da gereken özveriyi göstermelerini bekliyoruz” dedi.