X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Baran Atalar Mahallesini Dolaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Baran Atalar Mahallesini Dolaştı

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 06:42
KÖRFEZ BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL BARAN, HER GÜN DÜZENLİ OLARAK YAPTIĞI MAHALLE ZİYARETLERİNE ATALAR MAHALLESİ İLE DEVAM ETTİ.
Başkan Baran Atalar Mahallesini Dolaştı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, her gün düzenli olarak yaptığı mahalle ziyaretlerine Atalar mahallesi ile devam etti.
Körfez’de esnaf, sivil toplum kuruluşları ve mahalle sakinleriyle sık sık bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Atalar mahallesi halkıyla buluşarak istek ve taleplerini dinledi. Başkan Baran, ziyaret sırasında bir esnafın ve vatandaşların ikramlarını geri çevirmedi. Mahalleyi adım adım turlayarak vatandaşlarla sıcak ve samimi ilişkiler kuran Başkan Baran, mahalle sakinlerinin taleplerini not alarak gerekli talimatları yerinde verdi.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler sırasında vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz. Bu ilgi bizleri de mutlu ediyor. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın, esnafımızın taleplerini dinliyor ve anında çözüm üretiyoruz veya gerekli girişimleri başlatıyoruz” ifadelerini kullandı.