X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tavşancıl Sahili Yaza Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tavşancıl Sahili Yaza Hazırlanıyor

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 14:24
DİLOVASI VE KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYELERİ’NCE, TAVŞANCIL SAHİLİNDE YAPILACAK OLAN İKİNCİ ETAP ÇALIŞMASI İLE SAHİL SOSYAL DONATI ALANLARIYLA DAHA DA RENKLENDİRECEK.
Tavşancıl Sahili Yaza Hazırlanıyor

Dilovası ve Büyükşehir Belediyeleri’nce, Tavşancıl Sahilinde yapılacak olan ikinci etap çalışması ile sahil sosyal donatı alanlarıyla daha da renklendirecek.
Tavşancıl Sahili Birinci etap çalışmaları çerçevesinde yaklaşık 35 dönümlük alanda yapılan çalışmalar neticesinde değişik türlerde ağaç ve süs bitkilerinin yanı sıra yeşillendirme çalışmaları yapılıp, çocuk oyun grupları ve spor alanlarının da inşa edildiği sahilde ayrıca yürüyüş yolları ile vatandaşlara spor yapma imkanı sunuldu.
Dilovası Belediyesi ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin üstlendiği Tavşancıl Sahili İkinci etap projesinde, mevcut bulunan kumsal alanın 50 metre uzatılarak soyunma kabinleri ve duşa kabinler yapılacak. Projenin önümüzdeki yaz ayında vatandaşların hizmetine girmesi planlanıyor.
D-100 karayolunun hemen yanındaki sahil şeridinde yapılan park, İstanbul’dan İzmit’e ve diğer illere yolculuk yapan vatandaşlar D-100’den parka kolayca ulaşıp faydalanabilecekler. Park, çay içmek için mola verilebilecek yer haline geldi.