X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eski Başkan Yenilmez’den Körfez Belediyesi’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eski Başkan Yenilmez’den Körfez Belediyesi’ne Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 13:51
KÖRFEZ BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI ERHAN YENİLMEZ, KÖRFEZ BELEDİYESİ ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ EMRAH ÇOBAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
Eski Başkan Yenilmez’den Körfez Belediyesi’ne Ziyaret

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın bugüne kadar Körfez’e hizmet veren belediye Başkanlarının resimlerinden oluşan panonun hayata geçirilmesi üzerine eski Belediye Başkanı Erhan Yenilmez, Körfez Belediyesine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Körfez Belediyesi eski Başkanı Erhan Yenilmez, Körfez Belediyesi Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Yenilmez’i kapıda karşılayan Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.Çoban, “Bu güne kadar ilçemize hizmet veren siz değerli eski Belediye Başkanlarımız adına böyle güzel bir uygulamayı hayata geçirdik. Körfez’de Belediye Başkanlığı görevi yapmış ve hayatını kaybetmiş tüm belediye başkanlarına Allah’tan rahmet diliyor, hayatta kalanlara da Allah uzun ömürler versin diyorum” ifadelerini kullandı.
Eski Belediye Başkanı Erhan Yenilmez ise kendisine gösterilen bu sıcak karşılama için Özel Kalem Müdürü Emrah Çoban’a teşekkür etti. Yenilmez, “Biz Körfezli yöneticiler olarak ilçemize elimizin ve gücümüzün yettiği kadarıyla hizmet etmeye çalıştık. Bu kutsal görev hizmet yarışıdır. Bizde belli bir zaman bu yarışın içerisinde bulunduk. Bizleri unutmayarak böyle güzel bir uygulamayı hayata geçiren Belediye Başkanımız İsmail Baran’a teşekkür ederim” dedi.