X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Köşker Gençler İle Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Köşker Gençler İle Buluştu

  • Giriş Tarihi: 29.4.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 30.4.2015 01:52
GEBZELİ ÖĞRENCİLERLE SINAV STRATEJİLERİ VE MOTİVASYON SEMİNERLERİ KAPSAMINDA BİR ARAYA GELEN GEBZE BELEDİYE BAŞKANI ADNAN KÖŞKER, GENÇLERE BAŞARININ SIRRINI “ÇALIŞMAK ÇALIŞMAK DURUP DİNLENMEDEN ÇALIŞMAK” SÖZÜYLE TARİF ETTİ.
Başkan Köşker Gençler İle Buluştu

Gebzeli öğrencilerle sınav stratejileri ve motivasyon seminerleri kapsamında bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, gençlere başarının sırrını “Çalışmak çalışmak durup dinlenmeden çalışmak” sözüyle tarif etti.
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, sınav stratejileri ve motivasyon seminerleri kapsamında öğrencilerle bir araya gelmeyi sürdürüyor. Gebze Belediyesi tarafından okullarda öğrencilere yönelik düzenlenen motivasyon seminerleri devam ediyor. Üniversite giriş sınavlarına girecek öğrencilerin eğitim kariyerinde yardımcı olabilmek amacıyla Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen moral motivasyon seminerlerinin bir sonraki durağı Sarkuysan Anadolu Lisesi oldu.
Okula gelişinde idareciler tarafından karşılanan Başkan Köşker öğrencilerle de sohbet etti. Öğrencilerle bol bol fotoğraf çektiren Başkan Köşker toplantının son bölümünde yaptığı konuşmada, kendi öğrencilik yıllarında yaşadığı zorlukları gençlerle paylaştı. Günümüz gençlerinin her türlü eğitim imkanına sahip olduğunun altını çizen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Her biri değerli ve her biri hazine olan siz değerli gençlerimizle, geleceklerini yakından ilgilendiren böylesi önemli bir toplantıda bir araya gelmekten dolayı mutluyum. Yaşantınızda önemli bir dönemeç olan üniversite sınavlarında başarılar diliyorum. Okul eğitiminize önem verdiğiniz kadar kişisel gelişiminizi de önem verin. Kendinizi farklı bilgi ve eğitimlerle donatmayı ihmal etmeyin. Kendinizi her alanda geliştirerek bilgi çağına hazırlayın. Başarının altın anahtarı tek. O da çalışmak, çalışmak, durup dinlenmeden çalışmak. Bundan sonraki eğitim hayatınızda başarılar dilerim” dedi.