X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ko-mek Ailesi Yılsonu Pikniğinde Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ko-mek Ailesi Yılsonu Pikniğinde Buluştu

  • Giriş Tarihi: 17.6.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 12:42
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MESLEK VE SANAT EĞİTİMİ KURSLARI’NA (KO-MEK) KATILAN KURSİYERLER, AİLELERİYLE BİRLİKTE ERCUVA YAYLASI’NDA DÜZENLENEN YILSONU PİKNİĞİNDE EĞLENDİLER.
Ko-mek Ailesi Yılsonu Pikniğinde Buluştu

Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitimi Kursları’na (KO-MEK) katılan kursiyerler, aileleriyle birlikte Ercuva Yaylası’nda düzenlenen yılsonu pikniğinde eğlendiler.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin en büyük projelerinden birisi olan KO-MEK, Sakarya’nın Pamukova ilçesine bağlı Hüseyinli Köyü’nde bulunan Ercuva Yaylası’nda, personel ve ailelerinin katıldığı yılsonu pikniği gerçekleştirdi. Piknikte bir yılın yorgunluğunu atan personel yeni eğitim sezonu için moral depoladı. Yaklaşık 700 kişinin katıldığı piknik, yaylaya varıldıktan sonra kahvaltı programıyla başladı. Çeşitli eğlence ve aktivitelerin yapıldığı programda, KO-MEK çalışanlarından oluşan gruplarla halat çekme yarışı, yumurta taşıma yarışı, voleybol turnuvası gibi etkinlikler yapıldı.
Yarışmalarda dereceye girenlere çeşitli ödüller verildiği, katılımcıların yeşil ve doğayla buluştuğu piknik akşam saatlerine kadar devam etti.