X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yıldız Milli Judocular Sekasem’de Çalışıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yıldız Milli Judocular Sekasem’de Çalışıyor

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 11:31
KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞITSPORLU YEDİ JUDOCUNUN DA ARALARINDA YER ALDIĞI YILDIZ JUDO MİLLİ TAKIMI BALKAN ŞAMPİYONASI ÖNCESİ HAZIRLIKLARINI SEKASEM’DE YAPIYOR.
Yıldız Milli Judocular Sekasem’de Çalışıyor

Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu yedi judocunun da aralarında yer aldığı Yıldız Judo milli takımı Balkan şampiyonası öncesi hazırlıklarını SEKASEM’de yapıyor.
Marmara ve Türkiye’nin örnek sporcu Eğitim Merkezi haline gelen Seka Sporcu Eğitim merkezi, Kocaeli’de ki sporcuları olduğu gibi milli takımları da konuk ediyor. Judo Federasyonu yetkilileri sık sık, milli takım hazırlık kamp çalışmalarını tesislerdeki imkanlardan dolayı Kocaeli’de gerçekleştiriyor. Judo Federasyonu son olarak Balkan şampiyonasına gidecek olan yıldız milli judocuların kamp yerini SEKASEM olarak belirledi. SEKASEM’de kamp çalışmalarına başlayan ay yıldızlı milliler, bay ve bayan olmak üzere iki ayrı hazırlık programı gerçekleştiriyor.
Judo Federasyonu yetkileri Seka Sporcu Eğitim Merkezindeki tesisin diğer spor kulüplerine örnek olması gerektiğini vurgulayarak, sık sık milli takım kamplarının, milli takımda da çok sayıda Kağıtspor’lu Judocuların yer alması nedeniyle, Kocaeli’ye verdiklerini belirtti. Yıldızlar erkekler takımında beş, bayanlar takımında ise yer alan iki milli judocunun yer aldığı kamp 23 Haziran tarihinde sona erecek. Bayan judo takımında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’da Beyza Çetinkoz, Bahar Üstündağ erkek milli takımında ise Ömer Kemal Aydın, Behlül Danlı, Umalt Demirel, Kerem Şimşek, Muhammed Ali Demirel 24 Haziran’da Karadağ’a Gidecekler
Milli judocular, günde çift idman yaparak hazırlıklarını sürdürüyor. Bayan milli takım antrenörleri Hüseyin Üstündağ, bay milli takım antrenörü Hüsamettin Çelik nezaretinde kondisyon ve teknik ağırlıklı çalışan milli judocular, 27-28 Haziran tarihlerinde Karadağ’da yapılacak Balkan Şampiyonasına katılacaklar.