X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Seymen Polis Merkezi İnşaatında Sona Yaklaşıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Seymen Polis Merkezi İnşaatında Sona Yaklaşıldı

  • Giriş Tarihi: 14.7.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
DEVAM EDEN ÇALIŞMALARIN KISA SÜREDE TAMAMLANACAĞINI BELİRTEN BAŞKAN AYAZ, POLİS MERKEZİNİN HALKIN İHTİYACINA KISA SÜREDE CEVAP VERECEĞİ İFADE ETTİ.
Seymen Polis Merkezi İnşaatında Sona Yaklaşıldı

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Bahçecik Seymen’de yapımı bitmek üzere olan karakol binasında incelemelerde bulundu.
İlçede faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluşlarına da sürekli destek verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, bu çalışmalar kapsamında Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü Bahçecik Polis Merkezi’nde devam eden inşaat çalışmalarını inceledi. Bahçecik Polis Merkezi’nde devam eden çalışmaları İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Güney ile birlikte inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz 350 metrekare kullanım alanına sahip inşaatın tamamlandığında bölge halkının huzur ve güvenliği için hizmet vereceğini belirtti. Ayaz, karakol binasının en kısa zamanda hizmete açılacağını belirtti.
Seymen mahallesi Hürriyet caddesi üzerinde bin 100 metrekare alan içerisine yapımına başlanılan karakol binası 3 kat şeklinde hizmet verecek. İlçenin emniyet asayiş ve güvenlik hizmetlerinin en hızlı şekilde sağlanacağı binanın 1 ay içerisinde bitirilmesi planlanıyor.