X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Üzülmez’den Ramazan Bayramı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Üzülmez’den Ramazan Bayramı Mesajı

  • Giriş Tarihi: 16.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
KARTEPE BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ÜZÜLMEZ, BAYRAMIN TÜM ÜLKE VE DÜNYAYA BARIŞ VE MUTLULUK GETİRMESİ TEMENNİSİNDE BULUNDU.
Başkan Üzülmez’den Ramazan Bayramı Mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Bayramların, sevgi ve kardeşlik duygularının güçlendiği, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın doruğa ulaştığı günler olduğunu hatırlatan Başkan Üzülmez, Ramazan Bayramı’nın tüm ülke ve tüm dünya insanlığına sağlık, barış ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez mesajında, “Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız bir bayramı daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Bu duygularla başta Kartepeli hemşehrilerim olmak üzere tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutlarım” dedi.
Son olarak Başkan Üzülmez, Ramazan Bayramı’nın birinci günü 11.00’de Uzunçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan kent bayramlaşmasına tüm Kartepeli hemşehrilerini de davet etti.