X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Karaosmanoğlu Mavi Bayraklı Plajı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Karaosmanoğlu Mavi Bayraklı Plajı Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 21.7.2015 22:48 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 06:29
MAVİ BAYRAKLI ALTINKEMER HALK PLAJINI ZİYARET EDEN KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU, KARAMÜRSEL BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL YILDIRIM'DAN BİLGİ ALDI.
Başkan Karaosmanoğlu Mavi Bayraklı Plajı Ziyaret Etti

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel’de bulunan Mavi Bayraklı halk plajını ziyaret etti.
Karamürsel ilçesinde bulunan Altınkemer Halk Plajını ziyaret eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu plajda vatandaşlar karşıladı. Plaja yapılan ziyarette Karaosmanoğlu’na Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım eşlik etti.
Başkan Karaosmanoğlu son günlerde çıkan denizin kirli olduğu ve girilmemesi ile ilgili çıkan haberlerle ilgili, "Vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile mavi bayraklı plajımıza girebilir. Düzenli olarak ekiplerimiz deniz suyu analizi yapmaktadır. Bu zaman kadar olumsuz bir sonuç almadık. Karamürsel halkı yapılan hizmetlerden oldukça memnun durumdalar. Çıkan asılsız haberlere inanmadıklarını buradan bir defa daha görüyorum. Şuan plajımızda yaklaşık bin kişi var. İnsanlar aileleriyle beraber mavi bayraklı plajımızda güzel vakit geçiriyor" dedi.
Karaosmanoğlu, Soruç’ta meydana gelen saldırı nedeniyle programda yüzmekten vazgectiğini dile getirerek plajla ilgili çıkan iddiaların asılsız olduğunu, hafta sonları plajda 5 bin ile 10 bin arasında vatandaşın denize girdiğini ifade etti. Ziyaret sırasında başkanlar plaja gelenlerle sohbet ederek istekleri dinlediler.