X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dilovası’nda Yeni Yollar Açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dilovası’nda Yeni Yollar Açılıyor

  • Giriş Tarihi: 6.10.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 6.10.2015 11:34
DİLOVASI BELEDİYESİ, İLÇEDE YENİ YOL YAPIMLARINA DEVAM EDİYOR.
Dilovası’nda Yeni Yollar Açılıyor

Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı yol yapım ekipleri, ilçe genelinde yaptıkları çalışmaları aralıksız devam ettiriyorlar.
Dilovası’nda daha önce imar planlarına işlenen fakat açılmayan ara sokak ve caddeler yeni yerleşim alanları haline geliyor. Yeni yerleşim alanları için açılan yollar ise Dilovası Belediyesi ekipleri tarafından yerin özelliklerine göre parke taşı yada asfalt ile kaplanarak vatandaşın rahat ulaşım yapmasını sağlıyor.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “İmar planlarımızda olmasına rağmen açılmayan sokaklarımız bir bir açılarak vatandaşımızın rahatça evine ulaşımını sağlıyor. Vatandaşların istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımız sürmektedir. Sürdürülen bu çalışmalar da hız kesmeden devam edecektir. Bununla birlikte ilçemiz genelindeki birçok mahallelerimizde tamir tadilat, yama sathi kaplama ve sıcak asfalt çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalar ihtiyaca göre yapılıyor. Mahalle sakinlerimizin muhtarımızın talepleri doğrultusunda onarımları gerçekleştiriyoruz. Yol medeniyettir diyerek, hizmetlerimize devam etmekteyiz ve hız kesmeden devam edeceğiz” diye konuştu.