X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cihanbeyli’de Atıklar Enerjiye Dönüştürülecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cihanbeyli’de Atıklar Enerjiye Dönüştürülecek

  • Giriş Tarihi: 6.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:58
KONYA’NIN CİHANBEYLİ İLÇE BELEDİYESİ AMBALAJ ATIKLARININ GERİ KAZANIMINI SAĞLAMAK VE ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAMAK ÜZERE GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN İMZA PROTOKOLÜ GERÇEKLEŞTİRDİ.
Cihanbeyli’de Atıklar Enerjiye Dönüştürülecek

’nın Cihanbeyli İlçe Belediyesi ambalaj atıklarının geri kazanımını sağlamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak üzere geri dönüşüm için imza protokolü gerçekleştirdi.
Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale ve firma sahibi Osman Müdüroğlu tarafından Cihanbeyli için önemli bir projeye imza atıldı.
Bu yapılan çalışmayla atıkların kaynağında ayrıştırılarak tekrar kullanıma hazır hale getirileceğini dile getiren Başkan Kale, “Cihanbeyli’de bir eksikliği daha bugün gidermiş oluyoruz. Geri dönüşüm firmasıyla bugün protokol imzalıyoruz. İlçemiz temiz bir kent olacak ve bilinçli bir ayrıştırmayla ekonomiye katkı sağlayacak. Atık Yönetimi hükümleri ve Ambalaj atıklarının kontrolü yönetmenliğine göre Projemizin sözleşmesini imzaladık. Çevre ve Şehircilik bakanlığının projeyi onaylamasına müteakip Ambalaj atıklarının toplanmasına başlayacağız. İlçemize hayırlı olsun” dedi.