X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Akkaya’dan Bayan Personele Çiçek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Akkaya’dan Bayan Personele Çiçek

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
KONYA’NIN AKŞEHİR İLÇE BELEDİYE BAŞKANI SALİH AKKAYA, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE BELEDİYE BÜNYESİNDE ÇALIŞAN BAYAN PERSONELLE BİR ARAYA GELEREK ÇİÇEK VEREREK GÜNLERİNİ KUTLADI.
Başkan Akkaya’dan Bayan Personele Çiçek

’nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle belediye bünyesinde çalışan bayan personelle bir araya gelerek çiçek vererek günlerini kutladı.
Akşehir Belediye Meclis Toplantı Salonu’ndaki etkinlikte, belediyede çalışan tüm bayan personele çiçek veren Başkan Akkaya, onların Kadınlar Günü’nü de kutladı.
Toplumda kadın erkek olarak her bireyin önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Akkaya, kadınların pozitif bir ayrımcılıkla, toplumda daha önemli bir yeri olduğunun altını çizdi. Başkan Akkaya, “Bir toplumu ayakta tutan aile, aileyi ayakta tutan da kadınlardır. Bu nedenle kadının yeri toplumumuzda daha farklıdır. Şefkat, sevgi, fedakârlık ve merhamet konusunda kadınlarımız her zaman ön planda olmuştur. Kadınlarımız; her alanda daha çok ön plana çıkarak geleceğin Türkiye’sinde söz sahibi olmaya devam edeceklerdir” diye konuştu.
Belediyede çalışan bayan personele yaptıkları özverili çalışma ve hizmetler içinde teşekkür eden Başka Akkaya, bayan personelle bir süre karşılıklı sohbet etti.