X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Akşehir’de ‘Meraki’ Sahnelendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Akşehir’de ‘Meraki’ Sahnelendi

  • Giriş Tarihi: 29.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
KONYA’NIN AKŞEHİR İLÇE BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ, ÇINAR SANAT ATÖLYESİ TARAFINDAN SERGİLENEN 'MERAKİ' İSİMLİ TİYATRO OYUNUNU AKŞEHİRLİ İZLEYİCİLERLE BULUŞTURDU.
Akşehir’de ‘Meraki’ Sahnelendi

’nın Akşehir İlçe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Çınar Sanat Atölyesi tarafından sergilenen ’Meraki’ isimli tiyatro oyununu Akşehirli izleyicilerle buluşturdu.
Akşehir Kültür Merkezi’ndeki tiyatro oyununa Akşehir Belediye Başkan Vekili Özgür Kaçar, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Süpervizörlüğünü Ömer Naci Topçu’nun yaptığı ‘Meraki’, hastalık ve ölüm korkusu nedeni ile çevresindekilere ve kendisine hayatı zindan eden bir insanın, çevresine karşı düştüğü gülünç durumu ele alan tek perdelik bir komedi olarak dikkat çekerken, oyunu izleyen seyirciler keyifli anlar yaşadı.
Oyun sonunda büyük alkış alan oyunculara Akşehir Belediye Başkan Vekili Özgür Kaçar ile Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel tarafından Nasreddin Hoca’nın tersine çalışan saati ile Akşehir Belediyesi Kültür Yayınları’ndan oluşan set armağan edildi.