X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Terziler Odası’ndan Üyelerine Eğitim Projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Terziler Odası’ndan Üyelerine Eğitim Projesi

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:13
KONYA TERZİLER VE KONFEKSİYONCULAR ODASI’NIN MEVLANA KALKINMA AJANSI (MEVKA) İLE BİRLİKTE YÜRÜTTÜĞÜ, “TASARIM VE İŞ GELİŞTİRME İLE REKABET GÜCÜ KAZANDIRILMASI” PROJE KAPSAMINDA ODA ÜYELERİNE BİLGİSAYAR PROGRAMI EĞİTİM VERİLDİ.
Terziler Odası’ndan Üyelerine Eğitim Projesi

Terziler ve Konfeksiyoncular Odası’nın Mevlana Kalkınma Ajansı (MEVKA) ile birlikte yürüttüğü, “Tasarım ve İş Geliştirme ile Rekabet Gücü kazandırılması” proje kapsamında oda üyelerine bilgisayar programı eğitim verildi.
Eğitim öncesi konuyla ilgili bir açıklama yapan Konya Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Aziz Güleç, “Oda üyelerimize yönelik güzel bir eğitim programı hazırladık. Bu kapsamda kursa tabi tutulan üyelerimize, temel auto cat programı (kalıp ve model çıkartma vb) Microsoft Office programı, teklif hazırlama kuralları, e-ticaret ve e-pazarlama eğitimleri vermeye başladık” dedi.
Eğitimlerin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini belirten Başkan Güleç, “Esnafımız bu tür eğitim programları sayesinde mesleklerini geliştiriyorlar ve teknolojiye ayak uyduruyorlar. Bu vesileyle kursun düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen MEVKA yöneticilerine de teşekkürlerimizi sunuyoruz. Terzi ve konfeksiyoncu esnafımıza zaman zaman eğitimlerimiz devam edecek” diye konuştu.