X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kaymakam Sonel’e Türkiye Diyanet Vakfı’ndan Ödül
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kaymakam Sonel’e Türkiye Diyanet Vakfı’ndan Ödül

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 14:21
TÜRKİYE DİYANET VAKFI KURULUŞUNUN 40. YILINDA İYİLİKLERİ ÇOĞALTMAK ADINA İNSANLARA FAYDALI OLAN, YETİM ÖKSÜZLERİ GÖZETEN EĞİTİME KATKIDA BULUNAN BU VE BUNA BENZER İYİLİK TİMSALİ FAALİYETLERDE BULUNANLAR ARASINDAN TİTİZLİKLE SEÇİLENLERE TAKDİM ETTİĞİ
Kaymakam Sonel’e Türkiye Diyanet Vakfı’ndan Ödül

Türkiye Diyanet Vakfı Kuruluşunun 40. Yılında iyilikleri çoğaltmak adına insanlara faydalı olan, yetim öksüzleri gözeten eğitime katkıda bulunan bu ve buna benzer iyilik timsali faaliyetlerde bulunanlar arasından titizlikle seçilenlere takdim ettiği Türkiye Diyanet Vakfı Uluslararası İyilik Ödülüne bu yıl Kaymakam Tuncay Sonel layık görüldü.
Vakıf yetkililerince yapılan açıklamada, “Kaymakam Sonel’in yetim, öksüz, engelli, garip ve yaşlılarla ilgili çalışmalarının her birisi bu ödülün kendisine takdim edilmesi için birer sebep, hele en son engeli olan Mehmet Koyuncu’nun cenazesinde defin esnasında Kaymakam Sonel’in mezara inerek cenazeyi bizzat kendisinin elleri ile yerine koyması bile bu iyilik ödülünün alınması için başlı başına yeter” denildi.
Kızılay Düğün Salonunda yapılan Kutlu Doğum anma etkinliklerinde Kaymakam Sonel’e ödülü Müftüsü Prof. Dr. Ali Akpınar tarafından takdim edildi.