X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kalaycı’dan Vali Ve Emniyet Müdürüne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kalaycı’dan Vali Ve Emniyet Müdürüne Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 14:23
MHP GENEL SEKRETER YARDIMCISI VE KONYA MİLLETVEKİLİ MUSTAFA KALAYCI, KONYA VALİSİ MUAMMER EROL İLE EMNİYET MÜDÜRÜ MEVLÜT DEMİR’İ ZİYARET ETTİ.
Kalaycı’dan Vali Ve Emniyet Müdürüne Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Milletvekili Mustafa Kalaycı, Konya Valisi Muammer Erol ile Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i ziyaret etti.
MHP Konya Milletvekili ve 1. sıra adayı Mustafa Kalaycı, MHP İl Başkanı Murat Çiçek ile birlikte Konya protokolüne ziyarette bulundu. Konya Valisi Muammer Erol’u ziyaret eden Kalaycı, seçim yarışının Konya’da sorunsuz geçeceğini söyledi. Kalaycı, MHP teşkilatların kurallara uyarak centilmence seçmene ulaşacağını ve parti projelerini anlatacağını belirtti.
Vali Muammer Erol konuşmasında, “Sahada siyasi partilerimizin, adaylarımızın sorunsuz bir seçim geçmesi için yaptıkları katkıları görüyoruz. Konya’da seçim güvenliği ile uğraşmak diğer şehirlerimize göre daha rahat. Herkes anlayışlı ve saygılı. En çok çekindiğim şey seçim konvoyları. Araçlar birbirlerini yakın takip ederler, kural ihlali ve sürat olur. Orada bir kaza riski var. İnşallah Konyamızda böyle bir sorunla karşılaşmayız” dedi.
Mustafa Kalaycı ve MHP İl Başkanı Murat Çiçek, Emniyet Müdürü Mevlüt Demir’i de makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kalaycı, Mevlüt Demir’e görevinde başarılar diledi. Konya’nın huzur şehri olduğunu dile getiren Kalaycı, emniyet mensuplarının huzurun sağlanmasında büyük katkısı olduğunu bildirdi.
Emniyet Müdürü Demir, bugünün dünden yarının da bugünden daha huzurlu olacağını, bu inançla 24 saat çalıştıklarını söyledi.