X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER TRT’den Selçuk İletişim’e 2 Ödül Birden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

TRT’den Selçuk İletişim’e 2 Ödül Birden

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 12:32
BU YIL 7.’Sİ DÜZENLENEN TRT BELGESEL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU. ULUSAL ÖĞRENCİ FİLMLERİ KATEGORİSİ’NDE HEM ‘EN İYİ FİLM ÖDÜLÜ’NÜ HEM DE ‘İKİNCİLİK’ ÖDÜLÜNÜ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİ ALDI.
TRT’den Selçuk İletişim’e 2 Ödül Birden

Bu yıl 7.’si düzenlenen TRT Belgesel Ödülleri sahiplerini buldu. Ulusal Öğrenci Filmleri Kategorisi’nde hem ‘En İyi Film Ödülü’nü hem de ‘İkincilik’ ödülünü Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri aldı.
Ödüller TRT İstabul Tepebaşı Tv Stüdyoları’nda gerçekleştirilen Gala Gecesi’nde sahiplerini buldu. 42 ülkeden 348 belgesel filmin yarıştığı 2015 TRT Belgesel Ödülleri’nde, Ulusal Öğrenci Filmleri Kategorisi’nde En İyi Film Ödülü’nü Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon Sinema Bölümü Öğrencisi Mehmet Emre Gül’ün yönetmenliğini üstlendiği ‘Benden Önce’ adlı film aldı. Yine aynı kategoride yarışan ve yönetmenliğini Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi Mehmet Ali Sevimli’nin yaptığı “Yalnızlık Çağı” adlı belgesel ise ikincilik ödülü almayı başardı.