X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Beyşehir Jandarmasından Sürücülere Bayram Şekeri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Beyşehir Jandarmasından Sürücülere Bayram Şekeri

  • Giriş Tarihi: 18.7.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
KONYA'NIN BEYŞEHİR İLÇESİNDE JANDARMA TRAFİK TİMLERİ BAYRAMDA KARAYOLUNA ÇIKAN ARAÇ SÜRÜCÜLERİNE BAYRAM ŞEKERİ İKRAM ETTİ.
Beyşehir Jandarmasından Sürücülere Bayram Şekeri

’nın Beyşehir ilçesinde, jandarma trafik timleri bayramda karayoluna çıkan araç sürücüleri ile yolculara bayram şekeri ikram etti.
Beyşehir’de, sorumluluk alanındaki karayollarında Ramazan bayramında da rutin trafik kontrol ve denetimlerini sürdüren jandarma trafik timleri, durdurdukları araçların sürücüleri ile araç içerisindeki yolculara çikolata ve bayram şekeri ikram etmeyi de ihmal etmedi. Beyşehir-Antalya Karayolu’ndaki muhtelif uygulama noktalarında denetim ve kontrollerini Ramazan bayramında da devam ettiren jandarma trafik timleri, durdurdukları araçların sürücülerine ve varsa araç içerisindeki yolculara kontrollerinden önce çikolata ve şeker ikramında bulundu.
Ramazan bayramında karayoluna çıkan sürücüler ise, jandarma trafik timlerinin bayramlarda bu tür uygulamalarından çok memnun olduklarını dile getirirken, “Bu tür uygulama ve denetimler jandarmamızın gülen yüzünü de gözler önüne seriyor, yolculuğumuza daha çok moral ve motive katıyor. Hem de sürücülerin yollarda daha dikkatli ve kurallara uygun olarak devam etmesini sağlıyor. Bu tür uygulamaların artarak devamını diliyoruz” dedi.