X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Tutal’dan Askerlik Şubesi Başkanına Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Tutal’dan Askerlik Şubesi Başkanına Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 20.7.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 16:55
SEYDİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET TUTAL, ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANLIĞINA ATANAN TEĞMEN FIRAT EKİNCİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.
Başkan Tutal’dan Askerlik Şubesi Başkanına Ziyaret

’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Askerlik Şubesi Başkanlığına atanan Teğmen Fırat Ekinci’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Seydişehir’de Askerlik Şubesi Başkanlığı görevini yürüten Kamil Güngör’ün 2015 tayinleri ile Seydişehir’den ayrılması üzerine ilçeye İzmir bölgesinden yeni atanan Teğmen Fırat Ekinci görevine başladı. Seydişehir Askerlik Şubesi Başkanlığına atanan Teğmen Fırat Ekinci’ye hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Teğmen Ekinci’yi makamında ziyaret etti.
Teğmen Fırat Ekinci, Seydişehir’e atanmaktan ve burada görev yapacağından dolayı çok memnun olduğunu dile getirerek, daha kaliteli bir hizmet için çalışacaklarını belirtti.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal ise tüm kurumlar ile olduğu gibi Askerlik Şubesi ve yeni komutanı ile de birlik ve beraberlik içinde daha güzel bir Seydişehir için alışılacağını kaydetti.
Teğmen Fırat Ekinci, Başkan Mehmet Tutal’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.