Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aşk-ı Mecnun'da Nuri Alço sürprizi

Giriş Tarihi: 2.2.2013 22:38
Son zamanlar da oynadığı Emniyet Müdürü rolüyle adından sıkça söz ettiren ve Türkiye'nin ilk kadın Emniyet Müdürü Feriha Sanerk'in konu alındığı projede Feriha Sanerk'i başrol oynayan Elif Tayhan ve oyuncu Kerem Baydar tarafından kurulan Tiyatro Yok Ki'nin ikinci oyunu Aşk-ı Mecnun'a Türkiye'nin kendi alanında en köklü karakter oyuncularından birisi olan Nuri Alço'da dahil oldu.

AŞK-I MECNUN
Şubat ayında sahnelenecek olan Tiyatro Yok Ki'nin Aşk-ı Mecnun oyununda Elif Tayhan dışında oyuncu Kerem Baydar, Best Model Dünya İkincisi İbrahim Gayberi, Oyuncu Nil Ateş yer alıyor. Oyuna dahil olan ve çok konuşulacak isim ise karakter oyuncu Nuri Alço oldu. Nuri Alço'nun daha önce de birçok tiyatro deneyimleri oldu.
Aşk-ı Mecnun oyununda Nuri karakterini oynayan Best Model Dünya İkincisi İbrahim Gayberi'nin rolü manken olma hayaliyle ajans kapısını çalan kızları kandırıp kötü yola düşürmektir. Fakat Nuri'yi (İbrahim Gayberi)'yi oyun sonunda bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Nuri (İbrahim Gayberi)'nin kötü davranışlarını duyan Nuri Alço güzel bir ders vermek için sahnede yerini alacaktır.

İBRAHİM GAYBERİ: GÜLERKEN DÜŞÜNDÜRECEĞİZ
Aşk-ı Mecnun oyununda Nuri karakterini canlandıracak olan ve oyunun sonunda Nuri Alço ile karşılaşacak Best Model dünya İkincisi İbrahim Gayberi hayallerinin peşinden koşan genç kızların karşılarına çıkacak insanlara çok dikkat etmeleri gerektiğini de belirterek, "Aşk-ı Mecnun oyununda izleyicileri gülerken düşündüreceğiz. Herkesin mutlaka izlemesi gereken bir oyun hazırladık ve oynayacağız" dedi.
Aşk-ı Mecnun oyununda Leyla karakterini dizi ve sinema oyuncusu Elif Tayhan, Mecnun karakterini Kerem Baydar, Diksiyon Hocası Ayla'yı oyuncu Nil Ateş, Nuri karakterini İbrahim Gayberi ve Nuri Alço oynayacak.

YÖNETMEN KEREM BAYDAR: ERKEKLER KADINLARA DAHA NAZİK DAVRANMALI
Aşk-ı Mecnun oyununun yazan ve yöneteni Kerem Baydar ise, "Şubat ayı sevgililere ait bir ay olduğu için ilk hedefimiz sevgilileri stresli ortamdan uzaklaştırıp birazda olsa tebessüm ettirmek. Daha sonra kadınlar geliyor. Erkeklerin kadınlara davranış biçimleri. Kadınlara karşı erkeklerin daha nazik ve daha yapıcı davranmaları gerektiğini vurgulamak istedik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk-ı Mecnun'da Nuri Alço sürprizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz