Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hed Kandi 12 Nisan'da Supperclup'ta!

Giriş Tarihi: 12.4.2013 15:50

Sıradışı eğlencenin adresi olan Supperclub, 12 Nisan 2013 Cuma günü dünyaca ünlü İngiliz “Hed Kandi” plak şirketinin başarılı sanatçıları Andy Norman ve Kit Mlynar’ı ağırlayacak.

Beş Duyunun Doyum MerkeziSupperclub İstanbul'da gerçekleşecek olan bu muhteşem ikili performans içinyerinizi şimdiden ayırtın.

İbiza, Las Vegas, Londra ve Amsterdampartilerinin eğlencesini geniş kitlelerle paylaşan, gerçekleştirdikleri her partiyi özelkonsept ve dekorlarla bambaşka hale getiren "Hed Kandi" Nisan ayındaSupperclub İstanbul'da sevenleriyle buluşuyor.

"Hed Kandi" nin gerçekleştirdiği partilerin en büyük özelliği orijinal parti dekorasyonları ve şovlarında kendi Dj'lerinin yanı sıra mutlaka perküsyon veya saksofon sanatçılarının performanslarını da hayranlarıyla paylaşıyor olmaları. 12 Nisan 2013 Cuma günü Supperclub İstanbul'daHed Kandi'nin plakta Andy Norman, saksafonda ise Kit Mlynar'ı göreceksiniz. Bu sürprizlerle dolu sahne performansınısadece Supperclub İstanbul konuklarıizleme ve dinleme şansı yakalayacak.

İnteraktif eğlencenin "top" mekanı Supperclub İstanbul, her daim eğlenceyi sanatlabuluşturuyor. 12 Nisan 2013 Cuma günüHed Kandi sanatçılarından sonraSupperclub'ın profesyonel dj'leri Hakan Zanbak ve Mehmet Okumuş ise eğlencedevam edecek...

Kandi karakterleri ve konseptiyle buluşmak için partiler kapılarını açıyor...Bu özel gecede beyaz minderli localarda sevdiklerinizle rahatça dans edebilir, sınırsız özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.
ARKADAŞINA GÖNDER
Hed Kandi 12 Nisan'da Supperclup'ta!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz