Türkiye'nin en iyi haber sitesi

André Rieu konseri için son şans

Giriş Tarihi: 19.9.2013 07:58
Dünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri kabul edilen André Rieu'nun, dünyanın en ünlü orkestralarından Johann Strauss Orkestrası'yla birlikte 29 Kasım 2013'te İstanbul'da vereceği konserin biletleri tükenmek üzere… Yoğun talep üzerine ekstra biletler satışa çıktı.

MAP, Piu Music ve CEO Event işbirliğiyle Türkiye'ye gelecek olan André Rieu, gittiği her ülkede halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor ve her birine 50-60 bin kişinin katıldığı konserlerin biletleri aylar öncesinden tükeniyor.

Yılın müzik olayı
Olimpiyat statlarında konser veren tek klasik müzik sanatçısı olan André Rieu'nun 29 Kasım'da Sinan Erdem Spor Salonu'nda vereceği konser şimdiden yılın en önemli müzik olayı sayılıyor. Bugüne kadar dünya müzik listelerinde 30 kez liste birinciliği, 355 Platin Albüm Ödülü, 35 milyon DVD satışı, 2012 dünyanın en çok satan erkek sanatçısı, 2009-2011 Yılın Tur Sanatçısı Top 10 gibi başarıları elinde tutan André Rieu, yine Pollstar'da 2012 yılının en çok kazanan müzisyenler listesinde 12. sırada yer alıyor.

Andre Rieu'nun İstanbul konseri biletleri de aylar öncesinden satılmaya başlandı. İlk günden itibaren yoğun talep gören konser için bu hafta ekstra biletler satışa çıktı.

"Klasik Müziğin Madonna'sı" olarak anılan André Rieu'nun İstanbul konserinin biletlerini tükenmek üzere…

Yer: Sinan Erdem Spor Salonu
Tarih: 29 Kasım 2013
Saat: 21:00
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
André Rieu konseri için son şans
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz