Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demokrasinin acılı günleri atv ekranında

Giriş Tarihi: 22.11.2013

Atv'nin 1960 darbesine ışık tutan 'Ben Onu Çok Sevdim' dizisinde bu akşam Adnan Menderes'in tutuklanması ve acı dolu Yassıada günlerinin başlangıç süreci işleniyor

Başrollerini Mehmet Aslantuğ (Adnan Menderes), Kerem Alışık (Fatin Rüştü) ve İdil Fırat'ın (Berin Menderes) oynadığı "Ben Onu Çok Sevdim" dizisi, çok ses getirecek 7. bölümüyle bu akşam saat 22.00'de atv ekranında olacak. 1960 darbesine ışık tutan, ihtilale gelinen süreçte yaşanan perde arkası olayları yansıtan bu bölümde; darbe söylentilerine ihtimal vermeyen Adnan Menderes'in tutuklanmasına gelinen süreç işlenecek.
YAKIN TARİHİN PERDE ARKASI

Atv'nin ilgiyle izlenen ve yakın tarihe ışık tutan dizisinin yeni bölümünde, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı konutlarına askerlerin baskın yaptığı haberini Eskişehir'de alan Adnan Menderes'in Kütahya'ya hareket etmesi ve bu sırada arabasının içinde radyodan Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yönetime el koyduğu haberini alması yer alacak. Yakın tarihin bu trajik olayının perde arkası, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demokrasinin acılı günleri atv ekranında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz