Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İki yeni kitap daha çıktı

Giriş Tarihi: 17.1.2014 17:07 Güncelleme Tarihi: 17.1.2014 17:10

Bu ay apayrı tatda iki tane kitap okurseverleriyle buluştu. "Buda Bir Gün Bara Gider" ile hayatınızın tadına varacak, "Hacamat" ile de tutku ve intikamın destanını okuyacaksınız...

BUDA BİR GÜN BARA GİRER

LODRO RINZLER
Çeviren: Melike Sıla Arlı

İşinden bıkmış, dünyanın haline dertlenen, anne babasına kızgın, iki tek atıp ara sıra sevişmekten başka bi düşüncesi olmasın isteyen herkes buraya!

Merak etmeyin nasihat etmeyeceğiz…

Sosyalleşmek için twitter ve facebook ötesinde bir çabası olanlar… Budist Lodro Rinzler'ın yazdığı bu kitap sizin için!

Sakın meditasyon hakkında büyükannenizden kalma bir kitap okuyacağınızı sanmayın!

Bu kitap hayatınızı bir kenara koyup Budist olun diye yazılmadı. Ama gündelik hayatınızda Budist öğretileri nasıl uygulayacağınızı bilmek işinize yarayabilir.

Bu kitabı sevmek için Budist olmak zorunda da değilsiniz tabii ki. Kitaba dalmak için birazcık yaşamanız ve hayatınıza başka bir noktadan bakmaya istekli olmanız yeter.

Bu kitabı okuyup hayatınızı tümden değiştirmek zorunda kalacağınızı da sanmayın!

Yüzlerce yıldır denenmiş geleneksel öğretileri ele alan bu kitap şöyle diyor: "Bu günü biraz daha inanarak geçirmek istiyorum," ya da "Biraz yavaşlayıp hayatın tadına varacağım."

Benliğinizi değiştirmek zorunda değilsiniz. Siz zaten şahanesiniz.

Bu kitapsa yalnızca hayatınızın tadına varmakla ilgili.

Fiyatı: 15,00 TL
Sayfa Sayısı: 240
Ebat: 13,5 x 19,5 cm
Barkod: 9789944342223
ISBN: 978-994-4342-22-3
Seri: Kişisel Gelişim
Kâğıt: Avrupa Okuma Kâğıdı
Kapak: Karton Kapak
Dağıtım Tarihi: 3 OCAK 2014

HACAMAT
Bir Bohemya Romanı..

LINDA LAFFERTY
Çeviren: Asuman Sayıner

Habsburg Hanedanlığından gelen kutsal Roma İmparatoru II. Rudolf'un muhteşem sarayında kimsenin hakkında konuşamadığı bir karanlık gizleniyor.

1606'da Prag, II. Rudolf sayesinde kültür ve sanatta altın bir Mekke gibi parlasa da İmparator çirkin bir sır saklıyor: Gayrimeşru oğlu, Don Julius.

Genç Prensin tarifsiz ahlaksızlığına sebep olan delilik hali ve skandalları artık sınırları aşan boyuta geldiğinde onu Bohemya'nın uzak bir köşesine gönderen İmparator, orada yaşayan genç ama ünlü hacamatı yardım için görevlendirir. Hacamatın görevi, Prensin damarlarında akan deliliği iyileştirmektir.

Hacamatın güzel ve genç kızı babasına yardım ederken, Don Julius'un tehlikeli ve saplantılı deliliğinin hedefi haline gelir. Onun için hacamatın kızı paha biçilmez el yazması olan şifrelerin kitabında resmedilen tanrıça kadınlardan birini temsil etmeye başlamıştır. Zihninin en karanlık noktalarına inerken çaresizleşen Prens gibi Marketa da korkar, etkilenir ve artık uzak duramayacak kadar bu aşka saplanır.

Linda Lafferty'nin Roma İmparatorluğu için büyük bir tehdit olan gerçek bir cinayetten esinlenerek yazdığı Hacamat, karanlık ve zengin anlatımıyla tutku ve intikamın destanı!

Fiyatı: 22,00 TL
Sayfa Sayısı: 472
Ebat: 13,5 x 21 cm
ISBN: 978-994-4342-23-0
Seri: Roman
Yayın Yönetmeni: Nursel Calap
Kapak Tasarım: Özer Çevikel
Dağıtım Tarihi: 3 OCAK 2014
Tek Dağıtım: ALFA DAĞITIM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki yeni kitap daha çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz