Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocaeli'nin onur konuğu

Giriş Tarihi: 14.5.2014 11:58

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl altıncısını düzenlediği Kocaeli Kitap Fuarı, 17 Mayıs'ta kapılarını kitapseverlere açıyor.

Bir hafta boyunca 10.30-21.00 saatleri arasında kitap dostlarını ağırlayacak olan fuarın onur konuğu edebiyatımıza ve düşünce hayatımıza değerli katkılar sunan . Özdenören, 6. Kitap Fuarı'nın açılışında okurlarıyla bir araya gelecek. Kocaeli Kitap Fuarı, bu yıl Balçiçek İlter, Markar Esayan, Ayşe Kulin, Mustafa Armağan, Zahide Yetiş, İsmet Özel, Senai Demirci, Kahraman Tazeoğlu, Murat Menteş, Üstün Dökmen, Nihat Doğan, Ahmet Taşgetiren, Enver Aysever, Kadir Mısıroğlu, Ahmet Ümit ve daha birçok yazarın yanısıra 350 yayınevi, 400 etkinlik, 120 söyleşi, 230 imza, 30 sahaf ile 55 Sivil Toplum Kuruluşu'nu ağırlayacak.

BEZMEN'E EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ

Fuarın ilk gününde Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin TV'ye en iyi uyarlanan roman olarak seçtikleri "Kurt Seyit ve Şura"nın yazarı Nermin Bezmen'e "TV'ye Uyarlanan En İyi Roman Ödülü" takdim edilecek. Fuarda okurlarıyla buluşacak olan Bezmen, bir de söyleşi gerçekleştirecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli'nin onur konuğu Rasim Özdenören
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz