Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İngiltere'nin ünlü gösterisi İstanbul'da

Giriş Tarihi: 4.6.2014 13:23

Lewis Carroll tarafında 1865 yılında yazılan; tüm dünyada her yaştan insanın beğeniyle okuduğu; pek çok kez sinemaya ve sahneye taşınan Alis Harikalar Diyarı'nda romanı inanılmaz eğlenceli bir uyarlamayla ilk kez İstanbul'da sahnelenecek.

Mall of İstanbul'da ücretsiz olarak Türkiye'deki izleyicisiyle buluşacak olan Alice in Wonderland, İngiltere'nin önde gelen, izlenme rekoru kıran gösterilerinden biri. Gösteri, efsane hikayenin tutkunları dahil, yediden yetmişe her yaştan izleyiciyi eğlenceli dakikalara davet ediyor.

İngiltere'den bire bir orijinal kadrosu ile gelecek olan Alice in Wonderland eşsiz kostümleri ve renkli sirk karakterleri ile Türkiye'de ilk kez Mall of İstanbul'da sahne alacak.6, 7 ve 8 Haziran tarihlerinde sınırlı sayıda gösteri yapacak olan Alice in Wonderland gösterisi bu üç gün boyunca Mall of İstanbul'da sanat severler, yetişkinler ve eğlenmek isteyen minikler için bir araya gelecek.

Detaylı bilgi için:
www.mallofistanbul.com.tr

Gösteri Programı

6-8 Haziran tarihlerinde 14:00-16:00-19:00 saatlerinde üç gösteri
7 Haziran tarihinde 13:00 – 15:00 – 17:00 saatlerinde üç gösteri

Alis Harikalar Diyarı / Alice in Wonderland Hakkında

Alis Harikalar Diyarında (İngilizce orijinal ismi Alice's Adventures in Wonderland), Lewis Carroll mahlasını kullanan Charles Lutwidge Dodgson tarafından 1865 yılında yazılan kurgu romandır. Roman, Alis adında bir kız çocuğunun, bir tavşan deliğinden geçerek girdiği fantastik bir dünyada başından geçen hikâyeleri anlatır.Alis'in yolcuğunda karşılaştığı pek çok hayvan ve yumurta, iskambil kağıtları gibi ilginç karakterler onunla konuşurlar. Aceleci tavşan ve bilge tırtıl Alis'e hayat hakkında pek çok şey öğretir.Tırtıl Alice'e eve nasıl dönebileceğini söyleyecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İngiltere'nin ünlü gösterisi İstanbul'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz