'Yıldızlı Geceler' Ajda'yla başlıyor

Giriş Tarihi: 31.7.2014

Turkcell'in 20'nci yılı şerefine ağustos ayı boyunca sürecek Yıldızlı Geceler konserleri yarın İstanbul'da Ajda Pekkan ile start alıyor

Turkcell Yıldızlı Geceler, yarın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde başlıyor. Açılış konserini yarın Ajda Pekkan verecek. İkinci gece Emma Shapplin, üçüncü gece ise Sertab Erener sahne alacak.

BİLETLER SMS İLE GELİYOR

Turkcell'den yapılan yazılı açıklamaya göre "Turkcell Yıldızlı Geceler" yarın Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde başlayacak. Turkcell'in 20'nci yılı şerefine tüm ağustos boyunca devam edecek konserlerin açılışını 1 Ağustos'ta Ajda Pekkan yapacak.

Turkcell Yıldızlı Geceler'de ikinci gece Emma Shapplin, üçüncü gece ise Sertab Erener sahne alacak. Biletim Cepte servisi ile "Turkcell Yıldızlı Geceler" etkinliğinde biletler cep telefonuna SMS olarak geliyor ve etkinlik mekânına girerken görevlinin akıllı telefonundaki uygulama ile doğrulanıyor. Servisten tüm operatörlerin aboneleri faydalanabiliyor. "Biletim Cepte" servisi, internet üzerinden kolayca satın alınabilen "Turkcell Yıldızlı Geceler" biletleri için kağıt bileti ve teslimat sorununu da ortadan kaldırıyor. Böylelikle özel teslimat noktalarına gitmeye ya da etkinlik girişinde kuyruk beklemeye gerek olmayacak. Biletix'ten satın alınan biletler, kullanıcının "Biletim Cepte" seçeneğini tercih etmesi durumunda, kağıt bileti yerine cep telefonuna SMS olarak geliyor.
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yıldızlı Geceler' Ajda'yla başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz