Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hard Rock Cafe Ekim’de pembeler içinde

Giriş Tarihi: 2.10.2014 12:00

Hard Rock Cafe İstanbul’da Meme Kanserine karşı Savaş, Aseton Grubu ile başlıyor.

Her hafta Perşembe akşamları canlı müzik konserleriyle farklı şarkıcı ve grupları ağırlamaya devam eden Hard Rock Cafe Istanbul'un odak noktasında bu ay "Meme Kanseri ile Savaş" var. Pembe temalı Ekim ayı boyunca Hard Rock Cafe'de Meme Kanserine karşı savaşa destek olmak için özel olarak satılan ürünler ve kokteyller bulunacak. Ayrıca Ekim ayı konserlerinin geliri de MEVA'ya (Türkiye Meme Vakfı) bağışlanacak.

EKİM AYININ İLK KONSERİ ASETON GRUBU İLE BAŞLIYOR


Hard Rock Cafe Istanbul'da ayın ilk konseri 2 Ekim'de sahne alacak olan Aseton grubu ile başlıyor. Temelleri Melis Soysal ve Selin Yılmaz tarafından 2005 yılında atılan grup, alternatif müzik coverlarının yanı sıra kendi besteleri ile de bir çok başarıya imza atıyor. Grup sadece kulağa hitap etmekle kalmayıp aynı zamanda seyircisine müthiş bir sahne performansı deneyimleme fırsatı sunuyor. Meme kanserine karşı savaşın bir parçası olarak sahne alacak Aseton grubu, 2008 yılında MTV TTNet müzik bölümü yarışmasında kendilerine birincilik getiren "Sen" ve daha bir çok beste ve coverları ile 2 Ekim 2014 Perşembe 22:30'da Hard Rock Cafe Istanbul sahnesinde olacak.

PEMBE TEMALI EKİM AYININ İKİNCİ KONSERİ AYDİLGE'DEN GELİYOR


Genç yaşı ve tükenmeyen enerjisi ile müzik hayatına dinleyenleri heyecanlandıran bir giriş yapan Aydilge, 3 başarılı albümün ardından, 2010 yılından bu yana çıkardığı "Takıntı", "Akıllı Bir Deli" ve "Kaçsam Ege'ye" gibi singleları ile müzik yaşamına devam ediyor. 9 Ekim Perşembe 22:30'da Hard Rock Cafe Istanbul sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan Aydilge'nin dinleyicisine unutulmaz bir müzik zevki yaşatacağı kesin.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hard Rock Cafe Ekim’de pembeler içinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz