X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tamer Karadağlı zeytinyağı kurbanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

zeytinyağı kurbanı

  • Giriş Tarihi: 14.10.2014 10:25
Tamer Karadağlı zeytinyağı kurbanı
Tamer Karadağlı zeytinyağı kurbanı

’nın motosiklet grubunda bulunan Uluç Atakan, kazanın yola dökülen zeytinyağı nedeniyle meydana geldiği iddiasını doğruladı

Uluç Atakan, kaza anını şöyle anlattı: "Motosiklet grubumuzda 60 kişi vardı. 5-6 ayrı grup halinde yol alıyorduk. Tamer, benim tam önümde gidiyordu. 70-80 km. hızla zeytin ağaçlarının olduğu bölgeden geçerken Tamer'in bir anda ön lastiği kaydı. Toparlamaya çalıştı, ancak motor daha fazla yalpaladı. Ve yol kenarına savruldu.

Yerde yağ birikintisi olduğunu gördük. Olaydan sonra köylülerden öğrendik ki o yolda traktörler zeytin ve zeytinyağı taşıyormuş. Gördüğümüz yağ birikintisi de traktörden dökülen zeytinyağıymış. Tamer'in sağ el bileği hemen şişti. Sol el bileğinin kırıldığını ise sonradan fark ettik.

Bütün koruma ekipmanları tamdı ama orada kim olsa düşerdi, kurtaramazdı. Tam bir talihsizlik." Uluç Atakan, ambulans helikopteri işadamı İlhan Karadeniz'in gönderdiğini de söyledi: "Kazadan 10 dakika sonra ambulans geldi. Ekipteki motorcu arkadaşımız İlhan Karadeniz de helikopter gönderdi ve Tamer, İstanbul'daki bir hastaneye kaldırıldı." Kırılan el bilekleri alçıya alınan 'nın hastaneden bugün taburcu olması bekleniyor.